Search

اپیزود های فارسی به پادکست بادبادک اضافه شد

Updated: Sep 25, 2020

امسال سال بسیار عجیبی بود، هرروز با یه خبر بد جدید شروع شد. ولی یکی از اتفاقات خوبی که افتاد این بود که من تونستم از کاری که دیگه بهش علاقه نداشتم کنار بکشم و یه مسیر جدید آغاز کنم. پروژه این پادکاست فقط یکی از کار هایی بود که چندین سال پشت گوش انداخته بودم، ولی بالاخره به اجرا در اومد. 

در ابتدا من این پادکست را آغاز کردم برای اینکه داستان‌های جالبی که برام تو زندگی در ایران، مالزی، شیکاگو، و سیاتل اتفاق افتاده بود را تعریف کنم. ولی بعد دیدم که من کلی دوست دور و نزدیک از جاهای مختلف در دنیا دارم و هر کدومشون داستان‌ها و تجربه‌های متفاوتی داشتن که شنیدنشون برام جالب بود. در نتیجه تصمیم گرفتم هر هفته مصاحبه‌ای بهاشون داشته باشم و در مورد یه موضوع باهم صحبت داشته باشیم. 

به اصرار مادرم که خیلی دوست داشت بدونه راجب چی من هر هفته صحبت می‌کنم، تصمیم گرفتم اپیزود های به 

فارسی هم درست کنم. ولی بعد از پخش اپیزود‌های فارسی دوستان دور و نزدیک خوبم به گرمی من را به جامعه فارسی زبانان پادکست همراهی و حمایت کردن که من بی‌نهایت سپاسگزارم از تک تکشون. 

تلاش من این هست که به هر دو زبان فارسی و انگلیسی اپیزود‌های آینده سخته شود ولی با موضوع‌های متفاوت. اگر موضوع خاصی هست که دوست دارین در اپیزود‌های آینده بشنوید، بهم بگین. مرسی   

7 views0 comments